Batist Medical Group
Germany
Batist Medical Deutschland
Austria
Batist Medical Austria
Poland
Batist Medical Polska
Czech Republic
BATIST Medical a.s.
Slovakia
Batist Medical SK, s.r.o.

Novinky

01.09.2017

Představujeme novinky v produktech GeneFill a Dilapan-S®


GeneFill představuje novou generaci kožních a tělových výplní s kyselinou hyaluronovou. Tato unikátní řada se svým inovativním procesem nabízí širokou škálu řešení od zlepšení hydratace pokožky až po vy- plnění hlubších vrásek nebo konturování těla. Kyselina hyaluronová má díky svým jedinečným vlast- nostem zásadní vliv na zpomalení procesu biologického stárnutí kůže. Protože je přirozenou součástí pokožky, její aplikace je obzvláště dobře přijímána. Ve své přirozené podobě však zůstává ve tkáni pouze krátkou dobu. GeneFill díky tixotropní technologii CRM® zaručuje špičkové ošetření vrásek s dlou- hodobým účinkem.

Detail produktu: GeneFill

Image title


DILAPAN-S® je zdravotnický prostředek určený k šetrné a předvídatelné preindukci porodu. Jedná se      o tuhou tyčinku vyrobenou z patentovaného hydrogelu AQUACRYL, která absorpcí vody zcervikálního hlenu zvětšuje svůj objem. Hlavními výhodami v porovnání s jinými moderními metodami jsou postupná a atraumatická dilatace děložního hrdla bez jakýchkoliv farmakologických nežádoucích účinků a minima- lizace rizika ovlivnění srdeční frekvence plodu. Metoda podporuje přirozené mechanismy porodu a je velmi dobře vnímána pacientkami.

Detail produktu: DILAPAN-S

Image title


Společnost BATIST Medical a.s. získala exkluzivitu na tyto atraktivní produktové skupiny a nově se tak stává jejich výhradním distributorem pro český a slovenský trh a v případě DILAPANu-S® také pro Polsko.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace